O firmie

SUEK Polska sp. z o.o. to firma, która jest obecna na polskim rynku od 2007 r. Jest wyłącznym importerem węgla wysokiej jakości wydobywanego w kopalniach własnych koncernu  SUEK. Grupa SUEK to nie tylko największy producent węgla kamiennego na terenie Federacji Rosyjskiej, ale również jeden z dziesięciu największych firm zaopatrujących ludzi w węgiel na świecie. Obecnie wydobycie prowadzone jest w 26 nowoczesnych kopalniach, z czego 12 stanowią kopalnie głębinowe. Roczny wolumen wydobycia jest bliski 100 milionów ton węgla przy zatrudnieniu przekraczającym 32 tys. pracowników. Firma jest obecna w 37 krajach świata, a zasoby węgla będącego w dyspozycji SUEK szacowane są na 5,5 miliarda ton. SUEK Polska  dostarcza wysokiej jakości węgiel charakteryzujący się niską zawartością siarki, popiołu oraz niską  spiekalnością do szerokiego spektrum odbiorców – poczynając od zakładów energetycznych i produkcyjnych, przez elektrociepłownie, aż po lokalne ciepłownie i mniejszych odbiorców. Działalność na wysoką skalę i dostęp do najwyższej klasy surowców pozwala na zaoferowanie wspaniałego produktu w stosunkowo niskiej cenie. 

Z myślą o Państwa potrzebach przygotowaliśmy nową linię produktów  -  EkoTEC®. Jest to jedyne w swoim rodzaju ekologiczne paliwo, przygotowane z wykorzystaniem najnowszych technologii, przeznaczone przede wszystkim do kotłów retortowych. EkoTEC®, to starannie wyselekcjonowany najwyższej jakości węgiel energetyczny, który przed wprowadzeniem na rynek poddaliśmy wielu testom. Tuż po etapie wydobycia węgiel zawsze poddawany jest obróbce płukania, co pozwala na pozbycie się wszelkich zanieczyszczeń, zwłaszcza eliminacji kamienia.  Kolejne etapy obróbki węgla obejmują kruszenie i odsiewanie do określonych rozmiarów. Ogrzewanie nowoczesnym ekogroszkiem jest bardzo popularne. Rozwiązanie to wykorzystuje się nie tylko w domkach jednorodzinnych, często też kotły montuje się w kamienicach czy budynkach użyteczności publicznej, jeżeli występuje problem z założeniem alternatywnego ogrzewania. Piec z homologacją w połączeniu z paliwem wysokiej jakości gwarantuje ciepło w całym budynku, nawet podczas bardzo mroźnych dni czy nocy.   EkoTEC® posiada bardzo dobre spalanie rozłożone w czasie, dzięki czemu utrzymuje odpowiednią temperaturę przez długie godziny. Jego wyjątkowe właściwości gwarantują nie tylko spełnienie oczekiwań wszystkich klientów, ale także zapewniają bezpieczeństwo użytkowania. Stworzyliśmy kilka rodzajów produktu, aby jeszcze bardziej dopasować go do indywidualnych potrzeb kupujących.

Nasze rygorystyczne podejście do produkcji, kontroli jakości oraz odpowiedzialność za transport i dostawy do klienta, sprawiają, że możemy zagwarantować jedną z najlepszych ofert paliw kwalifikowanych na rynku, spełniając tym samym oczekiwania naszych klientów.  

Dbamy o najwyższy standard świadczonych przez nas usług. Najlepszą rekomendacją są tysiące zadowolonych kupujących, którzy regularnie do nas wracają. 

SUEK Polska sp. z o.o. ma nr BDO 000063463.

 

     

   

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl