Ekotec25

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 995,00 zł 995.00


ilość szt.
* - Pole wymagane
Kod produktu: E0B0-78311

Opis

Pamiętaj! 1 sztuka = 1 tona węgla workowanego

EkoTEC25® to paliwo o doskonałych parametrach. Jakość bez kompromisów.

Wysoka wartość opałowa, którą posiada ekogroszek EkoTEC25® to w rezultacie bardzo duża wydajność, przy jednoczesnym zachowaniu niskiego zużycia. EkoTEC25® dzięki swoim parametrom pozostawia śladowe ilości popiołu po spaleniu, dzięki czemu zapewnia także bezawaryjną pracę kotła z dozownikami automatycznymi. Ma to znaczenie nie tylko dla pracy Twojego pieca, ale też pozwoli zaoszczędzić Ci czas oraz energię, które musisz poświęcić przy czyszczeniu.  Dzięki niskiej zawartości siarki i spiekalności jest to ekogroszek przyjazny dla środowiska. Zmniejszenie emisji ogranicza ewentualną korozję urządzeń grzewczych, wpływa również na utrzymanie go w dobrej kondycji. Dzięki ekogroszkowi EkoTEC25® Twój dom będzie znakomicie ogrzany i z pewnością spełni wszystkie oczekiwania domowników. To bardzo dobry wybór dla każdego, komu zależy na jakości opału i długim utrzymywaniu temperatury we wnętrzach. Jest to znaczące szczególnie w nocy, kiedy wszyscy śpią i nie ma kontroli nad tym, czy piec wygasa. 

Ekogroszek workowany jest  atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnej dostawy węgla. Dzięki temu, że współpracujemy z solidnymi dostawcami na terenie całego kraju, swoje zamówienie otrzymujesz szybko, bez problemów i pod same drzwi. Produkt dostarczany jest w workach po 25 kg, co zapewnia wygodę i zmniejsza zapylenie w miejscu jego składowania. Każdy worek na ekogroszek jest wyjątkowo wytrzymały i ergonomiczny, dzięki czemu napełnianie podajnika staje się łatwiejsze. Zdecydowanie łatwiej jest także utrzymać czystość w kotłowni lub pomieszczeniu gospodarczym, ponieważ dzięki solidnemu opakowaniu  nie występuje pylenie i brudzenie wnętrza.  

Worki 25 kg dostarczamy na paletach.

1 paleta to 1 tona, czyli 40 worków 25-cio kilogramowych.

Dzięki swoim parametrom surowiec pozostawia śladowe ilości popiołu po spaleniu, ale też zapewnia bezawaryjną pracę kotła.

Proponowany surowiec sprawdza się w dozownikach pieców automatycznych. Dzięki niskiej zawartości siarki jest to ekogroszek przyjazny dla środowiska. Zmniejszenie emisji ogranicza ewentualną korozję urządzeń grzewczych. 

Dlaczego warto zainwestować w ekogroszek pakowany w worek EkoTEC®?

- Ekogroszek nie tworzy spieków ani niedopałków w procesie spalania.

- Temperatura mięknienia popiołów, która wynosi powyżej 1200°C zwiększa efektywność spalania.

- Groszek workowany jest na profesjonalnych urządzeniach, dzięki czemu pakowany jest z dokładnością do 0,1 kg. Płacisz dokładnie za tyle, ile produktu zamówiłeś.

- Praktyczne i poręczne worki pozwalają na łatwe zasypywanie pieca.

- Cena ekogroszku odzwierciedla jego jakość, a jednocześnie bardzo dbamy o to, żeby była konkurencyjna względem oferty konkurencyjnych sklepów.

Węgiel kamienny EkoTEC25® przeznaczony jest do kotłów rusztowych i retortowych z podajnikiem automatycznym.

Charakterystyczne cechy produktu EkoTEC25®:

wartość opałowa: (Q) 25 +/- 1 MJ/kg

zawartość popiołu: (A) max 10%

zawartość siarki: (S) max 0,45%

spiekalność: Rogi <5

wymiar ziarna: 8-25 mm, masa netto: 25KG

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl