Ekotec24

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 959,00 zł 959.00


ilość szt.
* - Pole wymagane
Kod produktu: 6FC9-90362

Opis

Kupując 1 sztukę  nabywasz 1 tonę węgla workowanego

EkoTEC24® to paliwo o bardzo dobrych właściwościach w rozsądnej cenie. Z pewnością idealnie sprawdzi się współpracując z piecem i ogrzewając Twój dom. Jesteśmy przekonani, że docenisz jego zalety podczas chłodniejszych dni i że produkt całkowicie spełni Twoje oczekiwania.

Wysoka wartość opałowa EkoTEC24® daje w rezultacie bardzo dużą wydajność przy jednoczesnym niskim zużyciu. W efekcie przekłada się to na dużą oszczędność finansową. Zawartość popiołu i siarki w EkoTEC24® są minimalne, co pozostaje dużą zaletą tego paliwa. Korzystne parametry ekogroszku wpływają również na czas pracy pieca, który ograniczony jest do minimum. Jest to produkt stworzony z myślą o wymagających użytkownikach, pozwalający szybko osiągnąć ciepło. Dodatkową zaletą jest to, że odpowiednia temperatura długo się utrzymuje w pomieszczeniach. Ekogroszek bardzo dobrze się spala, nie pozostawiając spieków czy niedopalonych elementów.

Ekogroszek workowany jest atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnej dostawy węgla. Produkt dostarczany jest w workach po 25 kg, co zapewnia wygodę użytkowania i zmniejsza zapylenie w miejscu jego składowania. Ma to znaczenie w codziennym życiu, węgiel pakowany luzem brudzi buty oraz powierzchnię, gdzie zostaje umieszczony. Wybierając ten produkt, nic takiego nie ma miejsca. Każdy worek na ekogroszek jest wyjątkowo wytrzymały i ergonomiczny, dzięki czemu napełnianie podajnika staje się łatwiejsze. Nawet jeżeli nie wykorzystasz zawartości całego worka, bez problemu możesz go odłożyć na miejsce i nie ryzykujesz, że zrobiona dziura się nagle powiększy pod naciskiem surowca, który chroni folia.

Worki 25 kg dostarczamy na paletach.

1 paleta to 1 tona, czyli 40 worków 25-cio kilogramowych.

Dzięki swoim parametrom surowiec pozostawia śladowe ilości popiołu po spaleniu, ale też zapewnia bezawaryjną pracę kotła. Dzięki temu czyszczenie pieca staje się o wiele szybsze i prostsze.

Proponowany surowiec sprawdza się w dozownikach pieców automatycznych. Dzięki niskiej zawartości siarki jest to ekogroszek przyjazny dla środowiska. Zmniejszenie emisji ogranicza ewentualną korozję urządzeń grzewczych.

Dlaczego warto zainwestować w ekogroszek EkoTEC® pakowany w worek:

- Ekogroszek nie tworzy spieków w procesie spalania, wypala się niemal do końca.

- Temperatura mięknienia popiołów, która wynosi powyżej 1200 °C zwiększa efektywność spalania.

- Groszek workowany jest na profesjonalnych urządzeniach, dzięki czemu pakowany jest z dokładnością do 0,1 kg.

- Praktyczne i poręczne worki pozwalają na łatwe zasypywanie pieca.

- Cena groszku odzwierciedla jego jakość a jednocześnie nie jest wygórowana w porównaniu z asortymentem konkurencji. 

Węgiel kamienny w postaci produktu EkoTEC® przeznaczony jest do kotłów rusztowych i retortowych z podajnikiem automatycznym.

Cechy charakterystyczne produktu EkoTEC®:

Wartość opałowa:  (Q) 24 +/- 0,5 MJ/kg

zawartość popiołu: (A) max 8%

zawartość siarki: (S) max 0,45%,

spiekalność: Rogi<10

wymiar ziarna: 8-25 mm, masa netto: 25KG

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl